Rozwiązania

W ramach nowoczesnych rozwiązań w zakresie księgowości oferujemy:

Dostęp zdalny 24/7

Dostęp zdalny do wybranych danych księgowych firmy 24h na dobę 7 dni w tygodniu, w tym także możliwość wystawiania faktur on-line z dowolnego miejsca (np. przez przedstawicieli handlowych), wgląd do bieżących i historycznych zobowiązań wobec Urzędów Skarbowych oraz ZUS (a także zobowiązań handlowych) oraz kontrola aktualnego salda rozliczeń wraz z możliwością drukowania przelewów.

Eliminacja papierowego obiegu dokumentów

Możliwość prowadzenia księgowań na podstawie elektronicznych kopii dokumentów księgowych (skanów) tworzonych przez klienta, co pozwala na dodatkowe obniżki kosztów prowadzenia ksiąg i nawet całkowite wyeliminowanie papierowego obiegu dokumentów.

Wgląd i wydruki on-line

Podgląd i wydruk deklaracji podatkowych oraz ZUS, a także świadectwa pracy, zaświadczenia o zarobkach,informacje PIT-11, druki RMUA, czy listy płac.

Konsultacje on-line i telefoniczne

Konsultacje z dyżurującym księgowym poprzez komunikatory Skype, Google Hangout.

Szacowanie zobowiązań podatkowych

Szacowanie zobowiązań jeszcze przed zakończeniem danego miesiąca (co daje możliwość podjęcia decyzji np. w sprawie zakupu dodatkowego wyposażenia).

Odbiór dokumentów księgowych

Bezpłatny odbiór dokumentów od klienta (nie musisz jeździć do naszego biura – to my lub nasz kurier przyjedzie do Ciebie !), a także prowadzenie ksiąg w siedzibie zleceniodawcy.